Monday, December 27, 2010

Christmas

Je 27. prosince ráno. Je po Vánocích. Naše pozornost se obrací na slavení posledního letošního dnu, a sice na Silvestra. Takže je čas bilancování, zhodnocení, vyslovení tužeb, dávání si předsevzetí atd.
dáváte si předsevzetí? Já bohužel ano. Někdy si připadám jako Bridget Jonesová. Doslova. Teda až na to kouření, to mě ještě zatím minulo (při svém prvním a zároven posledním pokusu jsem si málem spálila nos). Jsem schopna popsat dvě stránky A4. Věřte ale, že radši bych konstatovala a racionálně říkala, že dávát si předsevzetí je nesmyslná záležitost, kterou praktikují jen lidé nespokojení a bla bla bla. Prostě si ho dávám:)
Ted následuje velice příjemný odstavec. Ha! Co jste dostaly od Ježíška? Nechal vám pod stromečkem vše, co jste si přály?:) Mně ano, asi jsem byla hodná. Však to já jsem pořád:) Takže málá ukázka toho, co tam vlastně bylo:)
Ano, byl tam macbůček:) Říkám mu Charlene (neptejte se, sama mám problém si to rozumně odůvodnit). Dále kulma. Jupí. Ještě korunku a za rok strčim na Vánoce všechny princezny do kapsy.
Parfém. No, nevím. Mám svoje zajetý Burrbery, ale tak proč ne. Dvoje boty. Vidíte jen jedny. Ty leopardí z Topshopu jsem nemohla v době focení najít. To ovšem neznamená, že bych byla nepořádná, ale no.. Byla jsem z nich tak nadšená, že jsem je někde, během procházení se s nimi po domě, pozapomněla. Někdy je ale určitě uvidíte. (Jestli moje milá a ochotná maminka bude tak nesmírně laskavá a vycvakne mě, předem děkuji mami.)
Takže dost tlachání, beztak už si projíždíte fotky..
Mějte se všichni krásně, užívejte sněhu, nenastydněte, pořádně si užijte Silvestra (takovým způsobem, abyste si něco pamatovaly) a po Novym roce jsem tu zpátky:))


Fotka z Charlene:)

Monday, December 6, 2010

Some Party Somewhere I Can´t Remember Marc Jacobs IntlI am Marc Jacobs´s fan on FACEBOOK. I love these photos. Imagine to be at such a great party.. hahaha.

Saturday, December 4, 2010

Honey Love Gingerbread


 Ahoj:) Dneska česky taky. Předně se omlouvám za outfitový fotky. Můj osobní fotograf nebyl přítomnen, což mě donutilo stoupnout si před zrcadlo a vytvořit tak moje nepříliš oblíbené našpulifotky. No, nevadí. Aspon mně ne. Takto oblečená jsem vyrazila na vánoční nákupy do Letnan. Výprava byla převelice úspěšná. Dva úlovky už se hřejí v mé skřínce:)
Umění mojí babičky. Jedlé umění Neluščino:)
Ta¨druhá fotka.. to jen abyste věděli, že babička není žádná troškařka:)
Můj bratr bude frajer. Ha.A něco pro mého milovaného tatíka:)
Už se na to těšíím:D
Hezký den.
z

Friday, December 3, 2010

I am glad I am in

Hi. Freezing. Really. But I like it. Listen to my favourite Christmas song. Taste my favourite Christamas tea. And enjoy this time.

HM dress/ Zara cardigan