Tuesday, May 31, 2011


Něco už mám, na něco si brousím zuby.
A přesně v tomhle duchu hodlám nakupovat.

Monday, May 30, 2011

Koušu

Dnešek byl zčásti ve znamení velice působivého čtení, co se týče blogování. Zejména našeho, českého. Zdá se mi to, nebo my jako národ, hodnotící sebe sama jako národ módních ignorantů, bereme právě své (spíše nejen své) virtuální působení nejvážněji? Jako první jsem si dnes přečetla konečně (pro někoho) spásnou reakci na komentáře anonymních snaživek, které mají aktuálně na předním místě svého opravdu duchaplného žebříčku priorit zadupat Sandru Leopardovou. Říkám k tomu jedno, a to, zaprvé (dobře, řeknu toho víc) chudák holka, zadruhé doufám v její naprostý nadhled, který použije k tomu, aby se tomu všemu jen a jen zasmála. Podle mě je to úplně bezpředmětný, nesmyslný tlak na její osobu. (Haha, doufám, že v tom nějaké chytrolíny nebudou hledat mou snahu Sandře se zavděčit (proboha).. věřte mi, v matice teď probíráme pravděpodobnost.. takže ehm.. jaká je pravděpodobnost, že při mé průměrné návštěvnosti čítající 100 lidí za den, navštíví tento malý bezvýznamný (:D) blog právě naše kultovní Sandra...? Ale co se já mým do toho vlastně do toho, co angažovat. Dyť ani ty Levisky do pasu nemam. Sakra. Takže raz, dva, tři. Vraťte se do světa, kde vysněným místem byl Disneyland (ok, Maledivy taky počítám) a ne HM showroom. (Ano, samozřejmě, má ironie má původ v mé nikdy nekončící závisti;)
Uf, vím, nemá to hlavu ani patu, ale tak je to můj blog:)

Sunday, May 29, 2011
Nejprve vám musím všem moc a moc poděkovat. Plán tedy zní : mít nabitou peněženku a vyrazit s kartáčkem na zuby. (I když vlastně.. ten bych si mohla taky pořídit až tam..). Ne, opravdu, díky za tipy:) A ač se nechystám s sebou vzít zrcadlovku, s mým malým růžovým foťáčkem uděláme spoustu fotek.

Já už dneska pádím, zítra mě čeká super exkurze, pochod na Říp, což by samo o sobě nebylo ták strášně blbý, kdybych celý den dnes nelítala po Praze v nových balerínkách, které se rozhodly nemilosrdně bez sebemenších servítek mi totálně zničit paty. 

1. haha, když profilovka, tak jedině z profilu. 
2. mini bloček. asi začnu psát básně.

Saturday, May 28, 2011

simple, the way i like

Škoda,že není pořádně vidět barva tohoto svetru. Je hezká, přesně pro zimní typ, jaký jsem já.
Začínám mít dilema, jak se zabalit do kufru. Limit 20 kg. Na měsíc. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Děkujuuuuu předem za jakýkoli tip. 


It´s a pity, you can´t see the coulour of my cardigan. It´s great, perfect for winter types, as I am. 
I have a problem. How to put all my stuff to a suitcase. It´s limited, 20 kg. For a month. Any experiance?
Thank youuu.
Friday, May 20, 2011

My Blue Love

Ve škole nám probíhají maturity a já spolu se spolužáky, tedy, my jakožto budoucí maturanti máme povoleno se chodit dívat, samozřejmě, jen když budeme mít na sobě společenské oblečení. 
Mohla jsem tak svoje modré šaty hned vyvětrat. Cítila jsem se v nich nebývale dobře, jen přiznávám, není úplně praktické se pro cokoliv ohýbat. Vlastně není ani trochu praktické v nich dělat rychlé pohyby. Ehm, no, mohlo by něco vykouknout. A ehm, nechci pohoršovat chemikářky.

There are just the graduations exams in my school. So that means all my classmates and I can be present during the testing. Of course we have to wear formal clothing. So I could wear my new blue dress at the first time. Despite I felt really well in it, I must admit it's not good idea to pick something up from the floor or move quickly. Oops, something could be seen.. 

New

Co říkáte na ty modré šaty na první fotografii?
Původně jsem si je chtěla koupit v zelené barvě, ale nekoupila. Celý následující den mě neustálé dotírající myšlenky na ně donutily zalarmovat příslušné osoby a vyrazit na další cestu směr Pull and Bear. Na(ne)štěstí měli už jen modré, a to i v jiné velikosti. No co, řekla jsem si, a ted jsou moje.
Kupodivu jsem zjistila, že mnohem líp na mně vypadají právě tyto nebeské a celkově jsou lepší volnější. 
Všechno zlé je pro něco dobré.
Plus přidávám povinnou fotografii mým modroidních kusů. Vypadají spolu hezky. 
Zítra, možná ještě dnes mě v nich uvidíte.


What do you think about this blue dress in the first picture?
Originally I had purposed to buy them in green coulour, but I had not bought them. The whole next day I could not to clear my mind from continual thinking of them. I was determined to get them. But (un)fortunately they were not in the shop yet. Only the blue one in different size. But I finally recognized that they are right for me. Much better. Tomorrow you'll see.

Thursday, May 19, 2011

Room for dreaming
Topshop shorts/ body / Converse

Fotogenická místnost:)

Wednesday, May 18, 2011

Pruhy. Žluté pruhy.

Mám úchylku. Ta úchylka se projevuje nestálým, neutěšeným nutkáním pořizovat si nové a nové šaty. Za dva dny dvoje nové. Uf. 

Mám na vás, na milé čtenářky tohoto blogu, dotaz. Plno z vás mi do komentářů včera psalo, že jste v minulosti navštívily Brighton. Já se tam chystám za pár dnů, celkově na 4 týdny. Nikdy před tím jsem tam nebyla. Nemáte nějaké tipy ohledně Brightonu? Kam určitě jít, kam radši nechodit, co si nenechat ujít, kde se dobře najíst, kde pořádně nakoupit..? Děkuji moc moc moc a moc předem. Hezký den.

Tuesday, May 17, 2011

Monday, May 16, 2011
Tímhle topem jsem si nebyla moc jistá, přiznávám. Ale nu což, není na škodu být pro jednou, alespoň vizuálně, femme fatale. Ha. Věřte mi, v každé z nás to dřímá. 


ASOS TOP


Saturday, May 14, 2011

Zrcadlo
Jen dvě bonusové.

Hezký večer.

heavenMůj malý nový ateliér. Jako v nebi.

Thursday, May 12, 2011

It's simple. I love him.

Sunday, May 8, 2011

Hlavně nečíst. A nepít.

 Včera (dneska) jsem to trošičku natáhla. Jejda, jejda. K tomu jsem si v posledních chvílích přivodila lehký otřes mozku. Třikrát jejda plus jedno citoslovce au. Aktuální stav : regenerace. Nejhorší, v mém případě zároveň nejvtipnější, na tomto mém oblíbeném stavu je dlouhé filozofující přemýšlení a naskakování nových a nových myšlenek, těch otravných mrch, které mi nemilosrdně připomínají, jak neskutečně blbá můžu být. Ha. Vím, že nevíte o čem to sakra mluvím, ale veřte, to je záměr. 

Nela