Wednesday, June 29, 2011

Louis VuittonAnnie Leibovitz 2011

Dojmy. Zážitky. A postřehy z Brightonu.

Jsem už čtvrtým dnem v Brigthonu a teď aktuálně mě nenapadá dosti výstižný superlativ, který by správně vyjádřil, jak skvělé to tu je. Je právě půl sedmé ráno, slyším slunce nedočkavé racky, které se každý den vehementně sanží ukrást alespoň drobek jídla z úst lidí ležících na krásné pláži mezi dvěma pohádkovýma molama. Denně chodím skrz rozehlý park do školy, která se nachází v samotném centru města. 

...

Jakožto "módní blogery" vás určitě nejvíc zajímají možnosti, jež se mi tu naskytují k nakupování. Jedním slovem RÁJ. Je škoda chodit zajít "jen" do Zary, kterou v Česku již máme, a nezkusit mnoho jiných obchodů zde. I když teda musím se přiznat, před cestou jsem si myslela, že konečně objevím kouzlo.. ehm.. pidi vintage obchodů, podobně, myslím, jako Agnes najdu svůj svetr s pandou nebo najdu perfektní kožich a lá Rumi, ale no.. asi na to nemám ty správné buňky. Teď nechci,a by to znělo bůhvíjak nafoukaně (nejed Bože), ale opravdu radši si zadu do toho Topshopu.. Nikdy neříkáme nikdy, no ne? Tak třeba někdy. 

...

Urban Outfitters. Ano. Je tady. A spolu s ním ti nejstylověji oblečení lidé pod Sluncem. Je zážitkem nejen jt omrknout sem do UO oblečení, ale samotné nakupující. Připadala jsem si trochu jako trdlo. Ehm. Byla jsem najednou moc normální (nesnáším to slovo), alespoň jsem si udělala mega patku rychle před vchodem a vytáhla víc podolek. Načež jsem celou návštvěvu UO narazila do stojanu a málem jsem se přizabila cestou do kabinky, kterou křižoval nějaký naprosto nesmyslný bobek. Ano, patka jen na vlastní nebezpečí. A samosebou v ruce jsem svírala ty it Levisky. Ha.
Ano. A byla to bída. Připadala jsem si jako http://rockdress.blogspot.com/2010/09/maly-pribeh-my-own-little-story-coming.html hm. Vzala jsem si XS, ale to má být sakra tak oversized, že v tom máte zadek jak tetda z Olomouce pri polní práci?? Trefa vedle. Ale zkusit jsem je musela. Avšak ty šaty, co vidíte a druhém obrázku jsou pěkné. Budu o nich ještě přemýšlet. (Slbila jsem si, že nakupuju jen o víkendech..).

Tak. Chtěla jsem toho říct mnohem mnohem víc. Zvlášt o jídle zdejším. V celé zemi nejdobřejším. příště. (jen malá pozn. je tak dobré (!), že jestli nepřijedu s 15 kily navrch zpět.. bude to zázrak.)

Mějte se!

Tuesday, June 28, 2011

Where I am


Dnes jen pár fotek, zítra psaní. Hezký večer.

Sunday, June 26, 2011

Thursday, June 23, 2011

LeavingDokupuji poslední nezbytnosti, chystám se na cestu.
Včera jsem se snažila rodičům taktně naznačit možný fakt, že zpátky přijedu s malým tetováním. Jestli najdu slušný tetovací salon, po jehož návštěvě nebudu mít dalších sedm let strach, že jsem byla potetována infikovanou jehlou, tak jdu do toho. Mám připravené dvě varianty, ani jedna (snad) nejsou záležitostí módní ani mého rozmaru, nebo snad přání naštvat rodiče (.), ale vím, že by pro mě měly obě dvě víc než symbolický význam.

Pozn. během pobytu mám v plánu si vést něco podobného fotodeníku. podle podmínek, možností, nálady.. uvidím. mějte se hezky.

Tuesday, June 21, 2011

Resort 2012 Marc The BestMůj oblíbenec (fíha, jak originální..) Marc nezklamal. Jeho kolekce Marc by Marc Jacobs Resort 2012 patřila k těm nejlepším. Spolu s ním ještě musím zmínit duo Viktor&Rolf a mého dalšího oblíbence Jasona Wu. Všichni zabodovali. Naopak moje hrdinka Stella mě trochu zklamala. Víte, že jsem vášnivou vyznavačkou minimalismu, ale.. ale. Trochu více ženských prvků příště. A váš názor?

Dinner

První jídlo, které na mém blogu vidíte. Tak ať je pořádné.

HM shirt/ Zara jeans/ Asos bag

A moje nejoblíbenější restaurace. 

Monday, June 20, 2011

Easy Peasy II

Jen růžová to může být.
Aneb miluju tyto rifle ze Zary (konečně mi nějaké sedí..) a obyčejný top. Dnes růžové barvy.

ZARA jeans/ Abercrombie&Fitch top/ ASOS wedges

Sunday, June 19, 2011

Plánuji. A čtu v mapě. Ha.
Už se to blíží, už se to blíží. Týden. Krátím si poslední lehce nudné dny v Česku a vymýšlím plány jakou cestou nejlépe zdolat Londýn, jehož návštěvvu hodlám zopakovat nejméně třikrát. Studuji v mapě, pročítám průvodce, brouzdám po internetu. Zaškrtávám, zapisuji. A má místa, jež jistojistě navštívím? Klasiku jako Tower Bridge, London Eye, katedrálu sv. Pavla, Westminster abbey, Big Ben.. a nově National Gallery, Tate Gallery, Soho, Brick Lane, Covent Garden, Camden Town.. a samosebou se mi žaludek chvěje při zvuku slova O X F O R D S T R E E T . Navíc mnoho velmi, ale skutečně velmi užitečných tipů jsem získala zde. http://agnesandluke.blogspot.com/2011/01/on-road.html

A nejdůležitějsí věc vidíte na prvním obrázku. Bílé lásky, jež už se mnou toliko procestovaly. Narodily se v Anglii, ve městě jménem Exeter, kde jsem si je posléze adoptovala. Ale chudinky mi zestárly, dva dny zpátky je čekalo poslední koupání, aby byly připraveny na svou poslední cestu do Anglie, kde budou pohřbeny a.. nahrazeny doufejme novým párem. amen.

Zanedbatelná poznámka na závěr. Nový design blogu. Haha. Spíše nový nadpis. 

A nezanedbatelná otázka na závěr. Máte v rukávu ještě jiné tipy? Děkuju předem.

Na co mám právě teď chuť.. a náladu

I am moody

Saturday, June 18, 2011

Nothing to say, something to show


Dnes nic nenapíši.
.
.
.
Ále. Počkejte na zítra.

Thursday, June 16, 2011

in relationship
No, co vám budu povídat, ovace jsem dnes nesklidila. Myslím, že 90 procent populace v našem městě není ještě připraveno na můj model. Ale myslím, že nemá smysl se znova a znova rezepisovat o blá blá blá, Češích, kteří.. ehm.. nic nechápají:-D 
Já jsem se ale cítila náramně. Především opravdu neskutečně pohodlně, ale tak trochu jak, nemůžu najít to správné slovo, sjetá..? Tenhle ovaral zajištuje extra vtipnou náladu, nevím proč. 

Jen bych se chtěla trochu ospravedlnit, co se týče nynější kvality fotek. Můj milý bratr je už nějakej ten den na facebooku "ve vztahu" a jeho nové přítelkyni se zalíbila naše zrcadlovka natolik, že zkrátka je u ní. Doufám, že je to skrytá blogerka a teď to čte. V případě, že odpověď je kladná, tak sorry.

Wednesday, June 15, 2011

Hoodně dlouho jsem neviděla ták krásnou reklamu. Při nejbližší příležitosti skáču do parfumerie.

Tralá

Na overaly jsem rezignovala minulý rok, paradoxně těsně poté, co jsem si jeden koupila v háem. Ještě jednou jsem jim, respektive jednomu neskutečně nádhernýmu, dala šanci v prosinci, při nákupech u našich západních sousedů. Řekla jsem si, že s mými boky prostě a jednoduše mi žádný nebude sedět. Dnes jsem zbožně koukala na jeden takový tmavě modrý kytkovaný (znovu v háem). Má bystrá maminka viděla odhalila mojí skrytou touhu a řekla mi, at si ho aspon vyzkouším. No co se mají maminky.. poslouchat. (ehm). Takže díky mami, mám overal. Který už mě ted kárá za to, že si zaslouží lepší fotku. Takže ano, bude lepší fotka, jumpsuite. (jump-pydžam-pyžamo=úbor na dlouhé cesty).

Tuesday, June 14, 2011

Blue wall


ZARA T-shirt / Asos shorts / HM Wedges

Méně kvalitní, rychlé foto. 
Jednoduchý, vděčný outfit.
Dnes - bad hair day.
Doufám, že u vás - stunning hair day.

Sunday, June 12, 2011

Spásy moje
Tak, to jsou ony. 

1. Nemastný hydratační krém. 
2. Pleťová voda s trojím účinkem.

Vždy jsem měla problémy s pletí. Říct velké problémy by asi bylo nemístné, ale k tomu, abych se cítila opravdu špatně a moje sebevědomí trpělo, byly ty problémy dostatečné. Vyzkoušela jsem snad všechno. Kosmetika každý měsíc, různé krémy (Garnier, L'oeral, Nivea, Vichy, Clean and Clear..), masky, peelingy, antikoncepce.. Ale nikdy jsem se toho nezbavila. A znáte to, někam se chystáte, chcete vypadat k světu a na čele se vám udělá pupínek velikosti borůvky. 

Mám hodně smíšenou pleť a také hodně citlivou. Mastnou T-zonu, ale naprosto suché vše okolo. . 

Nevím sice, do jaké míry můžu přisuzovat zásluhy právě těmto přípravkům, ale od té doby, co je používám, se mi neudělal jediný pupínek (klepu na dřevo). Sehnala jsem je v obyčené drogerii, každý asi po 150 Kč. A co můžu ještě doporučit je pupálka dvouletá, naprosto přírodní olej v kapslích, jenž se dá sehnat v každé lékarně. Tak to zkuste:)

Getting Ready
Je právě 9 hodin 45 minut. Jak dlouho jsem spala? Hm. Hodinu. Nevadí, čas postovat.

Tak hezky od začátku. Včera jsem se konečně po dlouhé, předlouhé době zvesela chystala na party. Rozhodla jsem se, že zcela sebestředně popadnu iPhone a nafotím, jak taková příprava může vypadat. 

Kdo sledujete déle můj blog, víte, že zastávám heslo v jednoduchosti je krása. (Zastává to i část mého líného já). To platí jak pro oblékání, tak pro celkový vzhled. 

A vidíte, můj vlasový styling, žádný styling není. Pomůcky? Šampon. Vlastně ani hřeben ne. (Ano, normálně ho používám, ale pro cílený efekt nebyl potřeba).

Na první fotce jsem nenamalovaná. Včera jsem si nechtěla patlat na celý obličej makeup, tak mi stačilo jen pomocí pár tmavších čar zúžit můj kulatý obličej. (Pro ty, co nevědí, jak na to - stačí do youtube zadat "how to make your face look thinner"). Ani jsem nakonec nepotřebovala korektor, konečně jsem sehnala spásný krém na mojí plet s pupínky, který, věřte nevěřte, opravdu funguje (chodící reklama).


Tady už jsem výsledně namalovaná i "uhrábnutá".

Možná nevidíte ten rozdíl tak markantně, ale věřte, že pár tahů černou tužkou, trocha hnědého stínu a řasenka udělají zásadní rozdíl ve vnímání sebe sama. 

Pro včerejšek jsem také zvolila tento top (zrovinka byla akce "Brazilská noc"). A boty.. no uvažovala jsem nad lodičkama, ale rozumně jsem usoudila, že leopardí baleríny budou, řekněme, utancovatelnější. (Tímto se hluboce, pokud mi to lehce bolavé kolena dovolí, klaním Verče z Myraspberrylife.)


ASOS TOP

Oh la lá. Už jen žvejky do kapsy a jde se. A pozor! Nikdy nezapomínejte na parfém. 


Řekněme, "V akci" je ten správný termín pro tuto fotku. Foceno (na záchodcíchú schválně ve čtyři ráno. A vidíte, čím jednodušší makeup, tím lépe (v mezích) ke konci vypadáte (i když pak je to asi každému už jedno.)


Tak otázka na závěr. Vaše tipy, triky, poznámky k mým trikům, vše, co vás napadne..


Thursday, June 9, 2011

Mé oblíbené přívěsky. Ač nedám dopustit na absolutní minimalismus, tzn. nemám ráda náušnice (to že je nenosím ráda, neznamená, že nemiluju jejich nakupování..), ani prstýnky (když pominu prstýkové období.... které se možná bude opakovat..), ani čelenky (ano, jeden čas jsem byla závislá na jejich nakupování.. ) , tak jedno si (teď aktuálně, nevím, jak zítra.) neodpustím, a to krásné vtipné přívěsky. Zajímavé , všechny ukázané (moje nej) jsou z Německa. Kdyby se mě někdo otázal, jaký obchod postrádám v Česku, ihned vyřknu Assesizorize (nikdy nevím, jak se to píše), můj nejmilovanější obchod, kde jsem schopna strávit hodinu a vybírat náušnice, prstýnky, čelenky plus psaníčka, peněženky, blbůstky na klíče, bločky a miliony dalších věcí. 

A náramek s ptáčkama? Můj suvenýr z Hamburku. Můj blogerský suvenýr. Tehdy jsme dostali hodinový (!!!) rozchod v centru  (ano, víc naštvaná jsem nikdy nebyla.. ), jediné, co jsme stihli, bylo jídlo, velký kafe a Urban Outfitters. Neměla jsem čas si něco vyzkoušet, popadla jsem tento náramek a běžela k pokladně, tam poprosila o velkou krásnou papírovou tašku a běžela zpátky. (Kde ostatní si už klepali na hodinky).

Dvě Eiffelovky jsou koupeny s odstupem asi 4-5 měsíců v A.. První jsem měla tu s modrou mašličkou, ale chudinka začala trochu černat. Tak mam i tu s červenou. A moje milovaná, zbožnovaná Vespa. 

A nejstarší z těchto krasavců je ten se znakem míru. Vždy jsem říkala (a říkám), že pro mě má tento znak naprosto jiný význam, než jen pro lidi .. "hele peace..". Jako typická Vodnářka, skrytá hipísačka (nesmějte se), je pro důležité život v míru.. (hahahaha.. ale já to myslim vážně.)

A otázka na závěr, máte také nějaké doplňky, ke kterým se váže nějaký příběh, či příhoda..?:)

1. peace (BB) 2. tiger tooth (HM) 3. 4. Vepsa, Eiffel (Assesizorize) 6. birds (UO) 7. Eiffel (A.)


Wednesday, June 8, 2011

Tommy TonTenhle obrázek mě prostě nadchnul.

I am just impressed.

Tuesday, June 7, 2011

Pink Bra


Ve skutečnosti je mnohem, ale mnohem neonovější. Až tak moc neonová, že místní nic neřeší a myslí si, že zrovna jdu z koupaliště. Juhů. Jinak HM bra, top / topshop shortsMusím hrdopýšně prohlásit, že začínám být  spokojená s mým blogem :-D

I must proudly state I'm starting to be quite satisfied with my blog :-D

Monday, June 6, 2011

Lalala


If you're looking for great shopping, North Laine, Brighton offers a unique retail experience.
Oozing retro chic, the Brighton North Laine shopping area is a bohemian bustle of criss-cross streets in the heart of the cultural quarter of the city. Home to over 300 unique shops in less than half a square mile the Brighton Laine area boasts the largest selection of independent retailers on the South Coast.

Brighton North Laine shopping area - a mix of kitsch and funky

Shopping in North Laine Brighton is a real mix of the ethnic, exotic and funky. You'll find anything from 50's kitsch and muslin from Mesopotamia to furniture from Mexico and chic vintage fashion.


.. aneb určitě si dokážete představit moje nadšení..

Sunday, June 5, 2011

Andrej
Opravdu unikátní, řekla bych. Co říkáte vy?

Wednesday, June 1, 2011

Essentials


Nic novátorského, přesto to stále funguje.
A jaké jsou vaše essentials?:))

Nothing extraordinary, but it still works.
And your essentials?