Wednesday, November 30, 2011

Zorya


Celý včerejší večer měl takovou zvláštní atmosféru.. Ač tedy byl krátký a  chvílema jsem si připadala jako vetřelec, tak se mi líbil.  Jak vidíte, moc jsem nefotila, přiznávám, fotky budete moct určitě vidět i jinde.. A k samotné prezentaci, šperky mi připadaly tak strašně jiné, působily na mě jakoby by byly nalezeny ve vysokých horách, tak tvrdé ,ale přitom tak čisté , jednoduché.. Přirovnala bych to jako když Superman (nebo Lex Luthor ..?) našel takové ty krystaly.. Zkrátka, jsem ráda, že jsem je mohla vidět a být tam. A děkuju Báře za vyfocení :)

Monday, November 28, 2011

Zázraky se dějí


Celý den jsem seděla ve škole, upřímně, záviděla jsem každé živé duši, která se pohybovala alespoň malou chviličku venku. K tomu všemu jsem měla přesně tu potřebnou náladu na focení. (dokonce i kruhy pod očima z víkendu zmizely). Nicméně, chtěla jsem vám ukázat moji malou pomocnici, tyčinku od Garnier. Nevím proč, nejspíš za to může stres z blížící se maturity či co, ale zhoršila se mi pleť, začaly mi ji obývat pupínky, mrchy jedny. Značce Garnier jsem se teď docela vyhýbala, ale tohle jsem prostě chtěla zkusit. A nyní jsem zralá pět ódy na ní. Na druhé fotce vidíte jak jí, tak ehm.. nesmazaný tahák (pardon), tak i aktuálně zbožňovaný lak, je to ten od Flormaru, jehož cena, 1.5 eur, mi zvedla náladu. Nehty tak vypadají čistě, upraveně. 

...


Sunday, November 27, 2011

Lalalala
HM coat / Topshop shoes / Zara jeans

Outfit ze včera. Dnes jsem vyřazena z provozu, nezvládám absolutně nic, natož běhat po ulici a komandovat moji trpělivou mamču s foťákem a ještě si na sebe navléct jiné oblečení než pyžamo. Ať žijí zvrhlé soboty. Přeji hezký den.


pozn. exemplář "bad hair day"


FACEBOOK, SHOPROCKDRESS, FORMSPRING

ANNETTE magazine


Děkuji moc Annette za spolupráci. Určitě se podívejte : ANNETTE magazine.

Friday, November 25, 2011

Chloe vs. Marc by Marc Jacobs

Trochu předbíhám (nebo jsem opožděná.. no, jak se to vezme), ale nuc což. Chtěla jsem se s váma podělit o mé nejoblíbenější modely z předchozích fashion weeků, tedy o modely z kolekce pro jaro/léto 2012. Ták.. Chloé nebo Marc?
Chloé. Pro mě určitě nejpovedenější kolekce SS 12. Líbí se mi široké kalhoty, mentolová barva, jednoduchost, přirozený účes a líčení, šortky..

Co napsat o Marcovi, aby to neznělo jako klišé. Zrovna teď nedám dopustit na červenou, takže jsem nadšená. A opět mentolová barva, ta se mi moc líbí. Docela mě překvapily i ty lesklé materiály, mají vtip i šmrnc. 

Thursday, November 24, 2011

Christmas are coming.ASOS top / Bershka jacket / ZARA jeans / Zara boots / Mango bag

Rovnou čestně prohlašuji, že na focení jsem si, s dovolením, sundala svůj vysoce hřejivý svetr, abyste lépe viděli celkové vyznění barevné kombinace riflí a mého nového zeleného topu. 

Na tento top jsem měla spadeno docela dlouho. Mám ráda tuhle pro muže modrou, pro ženy zelenou, barvu. K zimnímu typu se hodí suprově, alespoň mi to tak připadá. Můj ty světe, jak se na něj teď tak koukám .. připomíná mi kapra. Super, top s vánoční tematikou. Nevadí.

Kozačky. Původně jsem chtěla takové ty klasické, jednoduché, jezdecké v hnědé barvě. Nu což. Mám tyhle. A jsem z nich nadšená. Opravdu. Prodlužují nohy (kdyžtak mě vyveďte z mého sugestivního pocitu) a hřejí. Vemte si je, zakruťe zadkem a máte vyhráno.

Wednesday, November 23, 2011

FACEBOOK

Ano či ne. Zkrátka mám ho. Řekla jsem si, proč ne. Navíc, když teď nemám tolik času, je to možnost, jak být s vámi stále v kontaktu. Mám v plánu odkazovat nejenom na své posty, ale i na jiné, ty, které mě zaujmou, mohou to být i novinové články, premiéry, hudba, vlastně vše, co mě baví, co baví i vás. A samozřejmě i rychloobrázky z každodenního života, neboť popisku "Osobní blog" se hodlám držet. Moje stránka nebude rozhodně (haha, alespoň ne pro mě) zbytečná. Ááá, nechci se mi říkat to slovo, ale ehm.. no.. LAJKNĚTE.pozn. ještě stále vychytávám odkazy apod. 

Saturday, November 19, 2011

KIMONO!
Opravdu jen rychlá fotka, byly jste zvědavé, jak s mým novým pokladem naložím. Docela obyčeně, rifle,  tílko. A cítila jsem se v tom výborně, pozitivně, orientálně, zkrátka úlovek měsíce. Teď ho sice vidíte s opaskem, ale vypadá dobře i bez něj. Dnes jsem byla také v Ikee, vybírat nějaké vánoční dárky , respektive já ne, ale ostatní. Poté jsme nabrali směr obchodní centrum, kde jsem tryskově vběhla do Zary, spásné to místo,  ukořistila jsem ty nejkrásnější kozačky. Rozumějte, do Vánoc nenakupuju. Hezký zbytek dne.


formspringshoprockdress

Vatašinonamajeva Nela.
1. Věc na prvním obrázku. Točí se mi z té krásy hlava. Rodiče to svou nechápavě kroutí. Nu což, já ho MÁM! Sháněla jsem ho (ok, nesháněla.. spíš jsem nevědomě čekala, až to správné na mě vyskočí) dlouho, předlouho. KIMONO. 
2. Naprosto dokonalá paletka. Sice háemková, ale opravdu převelice dobrá. Takovou jsem už opravdu sháněla. Nude, smokey, bronze, cokoli zvládá... Jen škoda, že já  ne.

Thursday, November 17, 2011

Rocking.
Bershka jacket / Zara tee / HM shorts / Lindex Bag

Včera jsem čistě náhodou dostala na punkrockový koncert. Rocková nálada mi vydržela do dneška. I když jsem teda absolutně nerockově (a už ne náhodou) byla dnes v kině.. hádejte na čem. Ano. Rozbřesk. Kdyby tvůrci snížili četnost záběrů na obličej Belly, řekněme tak ze 70 procent, řekla bych, nejlepší díl série. A předem vám, milým čtenářkám, říkám, že zima mi rozhodně nebyla. Jak už někdo poznamenal, vozím se přece všude autem.

pozn. tohle tričko jsem zdědila po mamče (historicky poprvé..!), jež si ho koupila, ale nikdy neměla na sobě. A jelikož styl samotný je oversized a je to ke všemu L, mám ho hyperoversized a jsem nadšená!

Inspiration

Trocha čtvrteční inspirace. Některé fotky jsou už docela staré, ale můžou nás stále inspirovat, i když na nich není aplikován žádný aktuální trend. Můžete se také přesvědčit, co já říkám pořád, že jednoduchost, přirozenost a ženskost funguje stále.Wednesday, November 16, 2011

Cold. Yes. But I'm OK.


HM fur / jumper / dress / P&B bag

Narozdíl od včera, dnes jsem vysloveně potřebovala šaty. Tyhle jsou naprosto obyčejné, střihem, materiálem.. ale v mojí (ne)oblíbené červené. Pro mě, jedny z těch vzácných kusů, plnící dvojí funkci, a sice pohodlnost a ženskost. A ne, ještě žádný zimní kabát. A boty. Dokud to jde. (Zjištuji, že jsem jeden z posledních bláznů stále nosící baleríny..)Tuesday, November 15, 2011

Detail.Dnes jsem neměla náladu na cokoli  dívčího. Proto takový maličko business look, který, překvapivě, mě docela baví. Připadám si v něm taková neprůstřelná.. a ne, nebudu si nic nalhávat, dnes se jako vlivný faktor "co dnes na sebe" ukázala skutečnost, že jsem měla prachobyčejný referát. Školní referát. Pocit neprůstřelnosti před zraky ostatních se ukázal jako užitečný.

Monday, November 14, 2011

Pondělí / Monday
1. Útulnost, duch, klid a styl interiéru spočívá v detailech.
2. Blížící se zima má každoročně jedno pozitivum. Nadměrné užívání mé voňavé lásky.
3. Knížečka koupena v Knihy Dobrovský za 90 Kč. O víkend přibude další.
4. Tento obraz (je natočený) mám v plánu si koupit a dokrášlit si tak pokoj.. co mu říkáte?
mimochodem. nalezeno na mém oblíbeném blogu : Amateur Couture.


Sunday, November 13, 2011

Outfits monthly

Přeji hezký večer všem. Trochu jsem pozměnila design blogu, snad je v takovéhle podobě přehlednější. Aktuálně toho moc nestíhám a mám takový pocit, že právě teď na mě vše padá, ale doufám, že je to bude hned pryč. Dnes pro vás mám měsíční koláž (první koláž). Jaký je váš favorit? 


pozn. nezapomínejte na shoprockdress a formspring .


Thursday, November 10, 2011

Black and Fur

 HM jumper / HM fur


Wednesday, November 9, 2011

Why so serious?


HM jacket / skirt / P&B bag

Tento outfit asi nebude dominovat v sekci podzimních outfitů, ale věřte, že jsem takto oblečená nevyběhla na silnici jen za účelem nafocení pár snímků. Až tento příspěvek budete číst, budu už na cestě do Prahy, kde se mám poprvé střetnout s vysokoškolskou atmosférou, konkrétně (ale ne moc) budu na pár minut zapojena do univerzitní výuky. Proto jsem zvolila to sako, abych si připadala alespoň trochu chytřejší (..ironie), ale na druhou stranu jsem nechtěla být až moc seriozní, takže výsledek vidíte. 

Wednesday, November 2, 2011

Daily Baby


 Strašně mě mrzí, že teď nemám ani čas, ale ani pomyšlení na focení. Někdy nedostatek outfitů budu vyvažovat těmato mini kolážema, což si myslím není na škodu (alespoň ne pro mě), možná o mně řeknou zase o trochu víc.. Hezký den.