Wednesday, December 28, 2011

AktuálněPevně doufám, že již brzy přestanou být neaktivní blogerkou. Těchto pár dnů, či dokonce týdnů jsem mohla blogovat leda o Evropské unii, stavbě bakterie nebo napoleonských válkách. Nepočítám, že se vyhrocená situace na gympláckém bojišti uklidní, ale věřím, že to správné odreagování, jehož jsem nebyla dosud schopna, mi pomůže zvládnout všechny věci. A především tu nejmilovanějsí , to jest blog. 

Sunday, December 25, 2011

Vánoční dárečky

Až na noční návštěvu pohotovosti, nadšeně říkám, že tyhle Vánoce patřily k těm nejlepším. Od základu. Nemluvím jen o dárkách, i když , ehm, přiznávám, mají značný podíl na mém dobrém pocitu, ale spíše o celkové atmosféře, k níž nedopomohl jen smradlavý františek, nýbrž i jídlo, skoro až neuvěřitelně klidná, vše stíhající (!) matka, stoupající nervozita " a co když nepřiletí " mého bratra.. mohla bych takto pokračovat . Doufám, že jste si ty své užily taky tak. 

...

Pár slov " s čim to ten Ježíšek vlastně přiletěl ".

  • Světe div se, s jen jedním kusem oblečení (nepočítaje zásobu punčoch). Však jsem také vykřikovala do všech stran, že pravděpodobnost , že někdo jiný než já vybere pro mě ten správný kus oděvu (věřte, ani když si já sama vybírám, pravděpodobnost rozhodně není stoprocentní), je tak mizivá.. 
  • Dále s mými nejoblíbenějšími produkty ze Sephory a také s mojí nezbytností. 
  • S hodinkami. Neměla jsem nejmenší tušení, že je dostanu. Ale dostala. Vím, že si to vy, mojí drazí rodičové, nepřečtete, ale já, vaše zlá dcera, která vám vytrvale nechce ukázat co v posledních téměř dvou letech dělá, vám moc děkuju. 
Přeju všem ještě jednou krásné svátky !

Saturday, December 24, 2011

KRÁSNÉ VÁNOCE !Malá koláž mého Štědrého dne. 


Chci Vám všem popřát ty nejkrásnější Vánoce, ať se Vám splní vše, po čem toužíte. Dnes (a nejen dnes) zapomeňte na všechno špatné a jen relaxujte a užívejte si pohodu. Však si to my všechny zasloužíme. Vaše Nela.

Thursday, December 8, 2011

it Shoes
Na FACEBOOKU jsem se vám svěřila se svým trápením.  Stále nemám šaty. Vybírat boty jsem měla v plánu až už budu mít nějakou tu róbu ukořistěnou, ale moje neschopnost vybrat si ty správné šaty a především neschopnost obchodů a značek vytvořit ty správné šaty (ironie) naprosto změnila můj přístup. Šaty si budu vybírat tím způsobem, aby se hodily k těm nejkrásnějším botám, jež (doufám!) brzy najdu. Prozatím pár favoritů, které se perou o první místo. Máte svého koně?