Thursday, May 3, 2012

Zaneprázděná. Zoufalá. Zcela zřízená.

.. ano. Toť můj bohulibý stav. Ne. Nezoufejme, zvedněme hlavu. Ne. Rady filozofického rázu přestávají zabírat. Věřme v růžovější zítřky, minimálně v ony, během nichž nepociťujeme ono "padá na nás skálá, neničí nám pouze záda". 

... 

Po dnešním, čekaně vyčerpávajícím, vysávajícím veškerou energii, jež ještě nadějně v množství několika kapek zbývala po neméně přenáročném roku, neurvalém jazykovém boji nabírám druhý dech, zatínám zuby, pěsti, vypadám drsně, přivírám oči, čechrám vlasy, vyhrnuji rukávy a vyrážím opětovně do boje, jenž má už, doufám, předem daného vítěze. Dodávám, k vítězství postačí i, prosím, tohle mě nenuťe opakovat, lehce čelosvrašťující číslo šest, majíc zákaz okupovat moji přechytralou mysl. 

...

Dodávám podruhé, tomu, kdo pochopil předchozí asociativní spoušť, tleskám, nicméně, na obranu znovu podotýkám, ach ty jazyky. 

...

Na fotkách znázorněn můj na druhou kolej (no.. i když) odstrčený módní život. Avšak, dere se na výsluní, neblahé tušení, představa vpuštění onoho světa bez výčitek. 


komentáře hledejte ZDE (instagram)


14 comments:

 1. dobrý prsa na první fotce.D
  tys psala vyšší ajinu nebo co?:)

  ReplyDelete
 2. diagnoza: maturita :) jsem na tom stejne, drz se :)

  ReplyDelete
 3. krásný fotky..odkud jsou ty boty na druhé fotce?

  ReplyDelete
 4. Fotky jsou stejně úžasné a hlavu vzhůru! :))

  ReplyDelete
 5. nádherné oboje ty boty =)

  ReplyDelete
 6. Boty su z asosu ? Lebo su super !!!
  A ako Amy ti to sekne !!!

  ReplyDelete
 7. super fotky! =) jééé,tys byla za Amy? =) prosím více fotek =)))

  ReplyDelete
 8. ačkoliv zničená, stále krásná! :)

  ReplyDelete
 9. Moc pěkné foto : )
  Ta komoda je bombová jak z pohádky ♥

  ReplyDelete
 10. Ta první fotka je skvělá, resp. ten top - líbí moc! A samozřejmě nemohu přehlídnout i to ve výstřihu, není nad super pushupku :-))

  WorldByBella

  ReplyDelete
 11. držím ti palce, po maturitě budeš mít pár měsíců vytouženého klidu :)) ikdyž jsi zcela zřízená, tak pořád vypadáš naprosto skvěle! ;)

  ReplyDelete
 12. ano, ach ty jazyky! bojim se anglictiny jako čert kříže. Vůbec mi to neleze do hlavy a je toho toliik. Držím pěsti ;)

  ReplyDelete