Wednesday, March 28, 2012

Opuntíkovaná


HM dress / Bershka shoes / Lindex shopper


Čas začít panikařit. 

Tuesday, March 27, 2012

SHOP ROCKDRESS

Právě jsem přidala pár věcí do shop rockdress, další mám v plánu, kdyby se vám něco zalíbilo, piště na rockdress@seznam.cz .


Sunday, March 25, 2012

Nad pupíkZara top

.. ano, pořídila jsem si top nad pupík. Sháněla jsem nějaký jednoduchý. Našla jsem ho v Zaře. Určitě jste si všimly trendu těchto zkrácených topů, kdy pár centimetrů pod ním kouká kousek holé kůže. Chtěla jsem to vyzkoušet. Ale nevím , nevím, zda je to to pravé do školy. Však víte, co tím myslím. Co však vím určitě, kombinovala bych ho, či spíše chystám se ho dát dohromady se spodkem mající vyšší pas, např. šortky z tohoto postu . S koukajícím pupíkem mě asi neuvidíte, na to nemám dost odvahy ani dostatečně reprezentativní břicho :-D

Hezký den !

Tuesday, March 20, 2012

Dreamed-of InteriorsAbsolutně nepopíratelně bezkonkurenčně nejkrásnějsí interiérové inspirace. Z každého jednotlivého obrázku jsem nadšená. Přesně takto bude jednou (prosíím) vypadat můj byt. Lehký, stylový, jednoduchý, neformální. 

Saturday, March 17, 2012

Bílé šaty
Bershka dress / jacket / HM belt / ASOS shoes


Nechci se moc rozepisovat, určitě máte lepší věci na práci v tak krásném počasí než sledovat a číst příspěvky. S těmito šaty jsem vás už seznámila, jsou ze zimních slev. A jsem z nich nadšená. Pohodlné, sukně je akorát široká.. a také musím zmínit boty, z Asosu, potřebovala jsem nějaké černé obyčejné na podpatku, tyhle jsou přesně , co jsem hledala. Krásný den !

Thursday, March 15, 2012

Milovaná tmavě modráHM blazer / tee / scarf / Topshop shorts / Pull&Bear bag / Bershka shoes

Míváte také ten vítězoslavný pocit po odškrtnutí všech již s veškerou pýchou splněných úkolů, které jste si svědomitě zapsaly do svého stylového diáře ? Přesně tenhle pocit mě ne a ne zachvátit v poslední době, přestože ten správný čas si z této činnosti udělat koníček. Nicméně, těžký to život maturanta - přece jen ohrané téma.

Připojuji také pár slov v podobě ódy na boty. Jsem do nich bláznivě zamilovaná, toť fakt, a co víc, ony  mi naoplátku prokazují službu v podobě nezničení mých nohou. Však víte už i o mé další lásce, a to k tmavě modré.( Pastelové hýření mě míjí mílovými kroky. Tak proto. ) Plně jsem si její náruč užila, vytáhla jsem si dokonce i svůj šátek s koníkama. Toho jsem si vždy cenila pro jeho um dát outfitu tu potřebnou atmosféru. Tedy, vítej opět na scéně. Jaro i šátku !

FACEBOOK 

Sunday, March 11, 2012

Navy SpotsBershka shoes / HM dress

Nevím, kde ona láska k tmavě modré a k puntíkům začala. Za poslední měsíc čtyři takto barevné věci a tři takto ovzorované. Nicméně nadšená jsem z každého kusu. Zejména z bot. Tak lehké, tak pohodlné (pevně v to doufám, ale těch pět zkušebních metrů v obchodě obstály na jedničku). V hlavě se mi místo maturitních témat vynořují obrazy outfitů, v nichž budou hrát svou roli. První z nich bude ve spojení se šaty. Uá. 

pozn. do léta nenakupuji. a když už, tak jedině obyčejné, jednobarevné, nadčasové, rozumné kousky.

Hezký večer !

Saturday, March 10, 2012

Momentka z plesu


Má oblíbená fotka z plesu.. 

Vídáváte mě se sklopenou hlavou , tak alespoň pro jednou, při nějaké akci, nejen se silnící v pozadí.


Thursday, March 8, 2012

Body
ASOS body 

Už jsem myslela, že si ho snad nechám ušít. Ten správný, střihově perfektní top s hlubokým véčkovým výstřihem a vílíma rukávama. Nakonec jsem ho našla, úplně poslední, v mé velikosti. Myslím, že s tmavými riflemi, džínovými šortkami nebo i černou sukní si bude dobře rozumět. Další z těch vzácných kusů, v nichž si připadáte opravdu opravdu výborně.


pozn. má oblíbená tmavě modrá

Wednesday, March 7, 2012

Karkulčin kabátekHM trench / Zara jeans / Lindex shopper

Tak trochu jsem byla lapena atmosférou z tohoto postu a za mým barevným zjevem samozřejmě také stojí všudepřítomné prosakování slunečních paprsků. Lyrická pasáž pro začátek. 
Dosti času mi v posledních prosluněných dnech zabírá nejen učení (.. počítaje i čas přemýšlení nad oním dilema "měla bych se na něco kouknout "), ale i vysílání zamilovaných pohledů směrem k mému šatníku, kde se už nedočkavě třesou všechny mé milované šaty, toužící se konečně řádně ukázat a provětrat. Doufejme, že to nebude mít dlouhé trvání. Lyrické pasáž na konec.

pozn. opět jsem nedostála svému slibu, který trvá už pěknou řádku měsíců, a to, pořídit si konečně BÉŽOVÝ trenčkot. Výsledek ? 


FACEBOOK (zde další fotky)

Sunday, March 4, 2012

1950s Inspiration
Nedělní inspirace padesátými léty. Jak těmi původními, tak aktuálními.

Thursday, March 1, 2012

Flats in leading role
HM tee / Lindex bag / jeans / Pimkie flats


Nastává ten správný čas pro baleríny. Pozitivní zpráva na začátek. Rifle jsem si kupovala spolu s taškou, dlouho jsem nějaké sháněla, myslela jsem, že si tradičně vyberu z Zaře, ale v posledních dnech jsem tam žádné správné nespatřila. Ale s těmihle jsem navýsost spokojená. Už se nemůžu dočkat jejich kombonování s koženou bundou, až i konečně svléknu kabát.