Thursday, April 12, 2012

Aktuální

No. V rukou držela, na vlastní oči viděla. Co přesně, můžete milí čtenáři hádat. Notnou dávku vzrušení, euforického i stísněného pocitu. Každá buňka v těle se zachvěla, smysly připraveny kdykol převzít situaci. Stále netušíte. Toť rozpis k maturitě byl spouštěčem ! A maturantka K. (.. ano, vidím jistou podobnost s Kafkovým zeměměřičem) přenechána osudu, jenž bude zpečetěn nikoli v pondělí, ani v úterý, nýbrž poslední maturitní den. Ha.  

Ale. Místo abych se v tuto chvíli potila nad otázkami, po poslechu tohoto, nemyslitelné nepopadnout a neoprášit kytaru. Doporučiji. Mám teď stejnou náladu, jakou z předělávky cítíte.Monday, April 9, 2012

Crop top.. svět viděl pruh mýho holýho břicha.

ZARA crop top / HM high waist skirt / cardigan / Bershka flats / Lindex shopper

Vlastně, když na to přijde, ona to žádný velký terno není. Vážně. Teda, stále nevím, jestli jsou na to dostatečně připravení ve škole (či spíše, jestli jsem na to dostatečně připravená já ). Avšak, objevila se tu zčistajasna výborná motivace k tomu, aby se top dostal i tam. Máte problémy se zády, nebo mám se ptát, sedáváte si rovně ? Pokud jste na tom podobně jako já a při sezení vypadáte jako odrůda skrčence-hobita, neváhejte a pořidte si tuto zdravotní pomůcku. .. proč asi, jistě si domyslíte samy. Hezký den !

Pomalu se blíží druhé blogové narozeniny (a maturita). Přesně, 28. dubna. V hlavě už mám speciální shrnovací post. 

Sunday, April 8, 2012

Asijský vítr v Čechách


HM kimono / Bershka top / Zara jeans / Lindex shopper / Asos heels

Dočítám Čekání na Godota. Nevím, zda-li to chápu správně, respektive, zda-li se na to dívám z toho správného úhlu. Je těžké do čtení nevkládat svou zkušenost nebo své aktuální rozpoložení. Alespoň pro mě. Proto mi v tuto chvíli , v tuto pernou dobu připadá, že také marně, avšak s nadějí,  vyhlížím svého Godota. Ehm, ukázka čirého zoufalství pramenící z nedostižného úkolu přečíst za měsíc 14 knížek. 

...

Hodíte-li letmý pohled (házíme nebo vrháme pohledy?) na opravdu finální háemkovské slevy, není těžké  opětovně náražet na toto kimono. Popravdě, dodnes nechápu, jak jsem si ho mohla já (!) koupit, ale s určitostí mohu říct, že je to nejduchaplnějsí háemkovský kousek v mém šatníku (podívaje se na věšák, nesmím zapomenout ještě na milované sako .. a sukni !). Ale opravdu. Nevím-li, co si obléct, natáhnu ho přes obyčejné tričko a vyrážím se zdviženou hlavou. Proto, můj soukromý potlesk mému asijskému odkazu.


FACEBOOK / SHOP ROCKDRESS / FORMSPRING