Sunday, May 27, 2012

Peplum


HM top / pants / Lindex bag / Zara shoes


Odmaturováno. Tři plné měsíce volna přede mnou. Jak já jsem ráda. 
Friday, May 18, 2012

Co jsem měla na sobě..
Jen se nenápadně připomínám. 

Wednesday, May 16, 2012

Ona kniha


 Vskutku byste nevěřili, jak si teď právě velmi nevybraným způsobem nádávám, že tady tak dřepím, místo abych si zapisovala, učila se, opakovala, četla, rozebírala. Ale. 
Pokud budete někdy listovat touto knihou, pochopíte. Na vrcholu mých nejvroucnějších přání je aktuálně podívat se do onoho města. Letím se seznámit s Evropskou unií. Friday, May 11, 2012

Bílá. Pro změnu.HM blazer / Bershka top / HM trousers / ASOS pointed heels


Neměla jsem ráda bílé spodky. Mám bílý spodek. Překvapivě nositelný. 

Čas na rozepisování vyhrazen pro jindy. 

Hezký den.


FACEBOOK / FORMSPRING / INSTAGRAM

Sunday, May 6, 2012Obdivuji náš maturitní blogový spolek, co je schopen ještě postovat. Ač to vypukne 25. května, doufám, že místo hodin strávených nad vymýšlením plánů, jak se co nejefektivněji učit, konečně zvěčním tak dlouho opomíjenou silnici před domem. Samosebou, s mojí osobou v pozadí.


Thursday, May 3, 2012

Zaneprázděná. Zoufalá. Zcela zřízená.

.. ano. Toť můj bohulibý stav. Ne. Nezoufejme, zvedněme hlavu. Ne. Rady filozofického rázu přestávají zabírat. Věřme v růžovější zítřky, minimálně v ony, během nichž nepociťujeme ono "padá na nás skálá, neničí nám pouze záda". 

... 

Po dnešním, čekaně vyčerpávajícím, vysávajícím veškerou energii, jež ještě nadějně v množství několika kapek zbývala po neméně přenáročném roku, neurvalém jazykovém boji nabírám druhý dech, zatínám zuby, pěsti, vypadám drsně, přivírám oči, čechrám vlasy, vyhrnuji rukávy a vyrážím opětovně do boje, jenž má už, doufám, předem daného vítěze. Dodávám, k vítězství postačí i, prosím, tohle mě nenuťe opakovat, lehce čelosvrašťující číslo šest, majíc zákaz okupovat moji přechytralou mysl. 

...

Dodávám podruhé, tomu, kdo pochopil předchozí asociativní spoušť, tleskám, nicméně, na obranu znovu podotýkám, ach ty jazyky. 

...

Na fotkách znázorněn můj na druhou kolej (no.. i když) odstrčený módní život. Avšak, dere se na výsluní, neblahé tušení, představa vpuštění onoho světa bez výčitek. 


komentáře hledejte ZDE (instagram)